UBEZPIECZENIA

Specjalizujemy się w indywidualnej obsłudze ubezpieczeniowej średnich firm. Doradzamy i dokonujemy wyboru najbardziej opłacalnych ofert ubezpieczeniowych, dzięki czemu możesz skupić się na rozwoju swojego przedsiębiorstwa i osiąganiu wytyczonych celów biznesowych.

Z odpowiednią ochroną ubezpieczeniową firmy można odważniej podejmować wyzwania i realizować kolejne zlecenia bez względu na aktualną sytuację rynkową. Oferujemy duży wybór ubezpieczeń, w tym unikalne autorskie programy ubezpieczeniowe dedykowane m.in. firmom budowlanym i transportowym. Zapewniamy ochronę ubezpieczeniową na możliwie najkorzystniejszych warunkach, ściśle dopasowaną do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Możesz skorzystać z naszego wsparcia w następującym zakresie:
GWARANCJE UBEZPIECZENIOWE
Chronią interesy Twoje oraz Twoich kontrahentów równie skutecznie jak zabezpieczenia w gotówce. Firma zachowuje płynność finansową, możliwość dalszego rozwoju oraz pozyskiwania nowych kontraktów i zleceń.
UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE
Wspieramy w wyborze obowiązkowego OC oraz nadprogramowych, ale często niezbędnych: AC (Autocasco), Assistance,KR (ubezpieczenie od kradzieży auta), NWW (następstwa nieszczęśliwych wypadków). Zaufaj nam i wybierzesz polisę skrojoną na miarę potrzeb Twojej firmy.
UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE (UBEZPIECZENIA MIENIA)
To ważne ubezpieczenia dla przedsiębiorców, którzy są właścicielami budynków wraz z wyposażeniem, a także maszyn i urządzeń. Tego rodzaju ochrona ubezpieczeniowa sprawdzi się również w przypadku, gdy posiadasz wartości pieniężne, środki obrotowe, mienie przyjęte do sprzedaży w formie komisu, mienie pracownicze, itp.
UBEZPIECZENIA FINANSOWE
Tego typu ubezpieczenia stosowane są szczególnie w branży budowlanej, informatycznej oraz przy współpracy z rządem i samorządem. Pozwalają przedsiębiorcom znacznie zmniejszyć ryzyko w działaniach biznesowych i zachować płynność finansową w przypadku niepowodzeń.
UBEZPIECZENIA OC
OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej i OC władz spółki to doskonałe rozwiązanie w przypadku małego, średniego i dużego biznesu. Ubezpieczenia tego typu chronią od konsekwencji błędów popełnionych przez właścicieli przedsiębiorstw i członków zarządu oraz innych działań szkodzących kontrahentom oraz osobom trzecim. Wspieramy również w wyborze OCP (odpowiedzialność cywilna przewoźnika), czyli ochrony ubezpieczeniowej dedykowanej firmom transportowym.
UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE
Zapewniamy różnego rodzaju ubezpieczenia na życie dostosowane do oczekiwań finansowych oraz indywidualnych wymagań pracowników. Tego typu ubezpieczenia – które są często sponsorowane przez pracodawcę – gwarantują realne wsparcie finansowe w sytuacjach losowych pracowników i ich rodzin.
UBEZPIECZENIA MEDYCZNE
Dzięki pakietom medycznym możesz zapewnić swoim pracownikom szybki dostęp do prywatnej opieki medycznej i na atrakcyjnych warunkach finansowych, na czym z pewnością skorzystają obie strony. Wyróżnij się na rynku jako pracodawca – zagwarantuj pracownikom oraz ich rodzinom dostęp do usług medycznych wysokiej jakości, w chwili kiedy najbardziej tego potrzebują i w dogodnym dla nich miejscu.

Nie wiesz, jaką podjąć decyzję w wyborze najlepszej ochrony ubezpieczeniowej? Zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy.

  3 miliony złotych – to suma, którą Grupa Profika uzyskała dla klientów w procesie likwidacji szkód zagranicznych w 2019 roku, pomagając w 94 sprawach. Pomysłodawcą i założycielem firmy jest Łukasz Wawrzeńczyk, pasjonat ubezpieczeń. Jak sam mówi ubezpieczenia to dziedzina pełna zawiłości, lecz dobrze dobrana ochrona pozwala zaoszczędzić olbrzymie kwoty. Zespół ekspertów Grupy Profika nie tylko posiada olbrzymią wiedzę, ale także uwielbia swoją pracę. To gwarantuje fachową, jasno przekazaną pomoc.

  Broker ubezpieczeniowy

  ul. Gierdziejewskiego 1, 02-495 Warszawa

  Gwarancje Ubezpieczeniowe  Likwidacja szkód

  Specjalistyczne pojazdy zastępcze  Ubezpieczenia majątkowe  Ubezpieczenia komunikacyjne