UBEZPIECZENIA MEDYCZNE

AUTORSKIE PROGRAMY DLA FIRM

Czy koszt twojego ubezpieczeniea odpowiada jakości oferowanej ochrony?​
Grupowe ubezpieczenia medyczne to dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy chcesz zapewnić swoim pracownikom dostęp do prywatnej opieki medycznej wysokiej jakości i na korzystnych warunkach finansowych.
Wyróżnij się na rynku jako pracodawca – zaproponuj pracownikom oraz ich rodzinom dostęp do usług medycznych w chwili kiedy najbardziej tego potrzebują i w dogodnym dla nich miejscu. Tego typu ubezpieczenia – dobrowolne lub w postaci składek opłacanych przez pracowników, zapewniamy już od trzech osób. Gwarantujemy atrakcyjne warunki grupowych ubezpieczeń medycznych, co wiąże się z maksymalnymi korzyściami zarówno dla pracowników jak i pracodawcy.
Program grupowej opieki medycznej to:
Dodatkowo zapewniamy:
Twoje korzyści
Wizerunkowe
Proponujesz pracownikom oraz ich rodzinom profity zgodne z aktualnymi trendami rynkowymi.
Finansowe
Otrzymujesz doskonały produkt w dobrej cenie. Negocjujemy z ubezpieczycielami takie warunki umowy, aby zwiększyć zakres oferty lub obniżyć cenę. Niejednokrotnie udawało nam się uzyskać jedno i drugie.
Operacyjne
Otrzymujesz stałe wsparcie działu HR oraz działu zakupów ze strony brokera wyspecjalizowanego w benefitach osobowych.

Chcesz wiedzieć więcej na temat ubezpieczeń medycznych? Skontaktuj się z nami. Przygotujemy ofertę na miarę potrzeb Twojej firmy i Twoich oczekiwań.

  3 miliony złotych – to suma, którą Grupa Profika uzyskała dla klientów w procesie likwidacji szkód zagranicznych w 2019 roku, pomagając w 94 sprawach. Pomysłodawcą i założycielem firmy jest Łukasz Wawrzeńczyk, pasjonat ubezpieczeń. Jak sam mówi ubezpieczenia to dziedzina pełna zawiłości, lecz dobrze dobrana ochrona pozwala zaoszczędzić olbrzymie kwoty. Zespół ekspertów Grupy Profika nie tylko posiada olbrzymią wiedzę, ale także uwielbia swoją pracę. To gwarantuje fachową, jasno przekazaną pomoc.

  Broker ubezpieczeniowy

  ul. Gierdziejewskiego 1, 02-495 Warszawa

  Gwarancje Ubezpieczeniowe  Likwidacja szkód

  Specjalistyczne pojazdy zastępcze  Ubezpieczenia majątkowe  Ubezpieczenia komunikacyjne