1. Przejdziemy w Twoim imieniu cały proces likwidacji szkody. Na każdym etapie likwidacji szkody będziemy Cię reprezentować, służyć radą i pomocą.
2. Celem naszych działań jest zawsze terminowa i pełna kompensacja Twojej szkody.
3. Powierzając nam likwidację szkód, możesz liczyć na pełne i profesjonalne wsparcie. 

Szkody krajowe

Świadczymy usługi dla firm z każdego zakątka Polski. Nasz ekspert zadba o mobilność floty, ty możesz zająć się biznesem.

 • Reprezentacja w procesie likwidacji szkody
 • Organizacja napraw
 • Pojazdy zastępcze w szkodach krajowych

Uwaga: usługi likwidacji szkód świadczymy tylko dla naszych klientów ubezpieczeniowych. 

Szkody zagraniczne

Specjalizujemy się w likwidacji szkód na terenie Niemiec, dzięki sieci partnerskiej służymy wsparciem także w innych krajach Unii Europejskiej.

Nie musisz wydawać dodatkowych pieniędzy na tłumaczenia, usługi prawne, analizę skomplikowanych zapisów. Przesyłasz nam dyspozycję, siadasz wygodnie w fotelu i czekasz na informację o efektach. Zorganizujemy naprawę, zapewnimy samochód zastępczy.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód zagranicznych.
 • Organizacja oględzin i sporządzenie kosztorysu.
 • Rozliczenie szkody i wypłata odszkodowania.
 • Pojazdy zastępcze w szkodach zagranicznych.

Uwaga: nasi klienci ubezpieczeniowi mogą liczyć na specjalne rabaty. Z usługi może skorzystać każdy – proponujemy indywidualne warunki cenowe. 

Formularz zgłoszenia szkody

Internetowy formularz zgłoszenia szkody to narzędzie, które pozwala na szybkie zgłoszenie szkody. Możesz szczegółowo poinformować nas o zdarzeniu ubezpieczeniowym oraz załączyć skany potrzebnych dokumentów. W każdej chwili możesz również skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Pobierz oświadczenie o wypadku drogowym.

  3 miliony złotych – to suma, którą Grupa Profika uzyskała dla klientów w procesie likwidacji szkód zagranicznych w 2019 roku, pomagając w 94 sprawach. Pomysłodawcą i założycielem firmy jest Łukasz Wawrzeńczyk, pasjonat ubezpieczeń. Jak sam mówi ubezpieczenia to dziedzina pełna zawiłości, lecz dobrze dobrana ochrona pozwala zaoszczędzić olbrzymie kwoty. Zespół ekspertów Grupy Profika nie tylko posiada olbrzymią wiedzę, ale także uwielbia swoją pracę. To gwarantuje fachową, jasno przekazaną pomoc.

  Broker ubezpieczeniowy

  ul. Gierdziejewskiego 1, 02-495 Warszawa

  Gwarancje Ubezpieczeniowe  Likwidacja szkód

  Specjalistyczne pojazdy zastępcze  Ubezpieczenia majątkowe  Ubezpieczenia komunikacyjne  Pobierz bezpłatnie oświadczenie o wypadku w języku obcym.
  Zapraszamy do bezpłatnego pobrania oświadczeń o wypadkach w językach obcych. Warto je wydrukować i przekazać każdemu kierowcy poruszającemu się po Europie. Standardowa wersja jest oczywiście w języku angielskim, ale ponieważ nie wszyscy znają mowę Szekspira, udostępniamy również oświadczenie po niemiecku, rosyjsku, francusku, hiszpańsku, portugalsku, włosku, turecku.Oby nigdy nie były przydatne!