GRUPA

Grupa Profika to doświadczony broker ubezpieczeniowy, który zapewnia firmom kompleksową ochronę ubezpieczeniową i eksperckie doradztwo w jednym. Od 2011 roku dbamy o to, aby nasi klienci mogli skutecznie realizować swoje cele biznesowe, wybierając dla nich możliwie najlepsze oferty ubezpieczeniowe. Staramy się dogłębnie poznać potrzeby oraz ryzyka związane z daną działalnością biznesową. Dzięki temu możemy wynegocjować najbardziej opłacalne warunki polis, indywidualnie dopasowane do oczekiwań naszych klientów. Oto nasza misja.

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

Co zyskujesz, wybierając właśnie nas?

Grupa Profika docenia wieloletnią współpracę z Klientami. Ponad 97% firm z którymi współpracuje  przedłuża u nas swoje polisy. W 2020 roku wystawiliśmy ich ponad 4.000.

WARTOŚCI

Od samego początku istnienia Grupy postawiliśmy na kluczowe dla nas wartości: uczciwość, długofalowe relacje z klientami i bycie zawsze fair w stosunku do klienta. To był strzał w dziesiątkę, który jest kołem napędowym rozwoju całej Grupy.
Łukasz Wawrzeńczyk
Założyciel i prezes zarządu Grupy Profika

Indywidualne podejście

Jesteśmy średniej wielkości brokerem ubezpieczeniowym, dzięki czemu każdą transakcję i każdego klienta możemy traktować indywidualnie. Decydując się na współpracę z nami możesz mieć pewność bezpośredniego kontaktu nie tylko ze swoim opiekunem, ale również z zarządem i koordynatorami zespołów.

Eksperckie wsparcie

Dzielimy się swoją wiedzą nie tylko z naszymi klientami, ale również podczas konferencji branżowych (Konferencja Techniczno–Naprawcza PKP Intercity, Konferencja Transportowa ITD-PIP, Kongres Transportowy, Truck Forum, Warsaw Build 2015) oraz na portalach i w czasopismach eksperckich (Rzeczpospolita, Puls Biznesu, Truck & Business Polska, Log24.pl, Gazeta Ubezpieczeniowa)

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy pełną ofertę obejmującą: ubezpieczenia komunikacyjne flot, ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia OC oraz gwarancje ubezpieczeniowe. Naszych klientów wspieramy w zakresie najmu pojazdów zastępczych oraz polubownej likwidacji szkód. Prowadzimy także bezpośrednią likwidację szkód zagranicznych w kraju zdarzenia.

Wyrównywanie szans

Fundujemy stypendia i sponsorujemy kobiece sporty grupowe. Po prostu staramy się wspierać tych, którzy mają mniejsze szanse na to, aby zostać zauważonym w biznesie, nauce, sporcie.

WYRÓWNUJEMY SZANSE – W SPORCIE I BIZNESIE

Rozwój biznesu to nie wszystko. Równolegle prowadzimy szeroko zakrojoną działalność społeczną. Nie tylko fundujemy stypendia i wspieramy zespół piłkarek ręcznych Korona Handball Kielce w dążeniu do sukcesów sportowych. Jesteśmy również partnerem projektu Join Bertus, który zakłada stworzenie społeczności ludzi przedsiębiorczych. Celem przedsięwzięcia jest wymiana cennych doświadczeń, wzajemna motywacja, realizacja wspólnych projektów i działanie na rzecz polskiego sportu. Dzięki temu wspólnie możemy osiągać zamierzone cele i wspierać rozwój młodzieży, co jest jednym z założeń projektu.

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG BROKERSKICH

Zapytaj o ofertę - przygotujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę

  3 miliony złotych – to suma, którą Grupa Profika uzyskała dla klientów w procesie likwidacji szkód zagranicznych w 2019 roku, pomagając w 94 sprawach. Pomysłodawcą i założycielem firmy jest Łukasz Wawrzeńczyk, pasjonat ubezpieczeń. Jak sam mówi ubezpieczenia to dziedzina pełna zawiłości, lecz dobrze dobrana ochrona pozwala zaoszczędzić olbrzymie kwoty. Zespół ekspertów Grupy Profika nie tylko posiada olbrzymią wiedzę, ale także uwielbia swoją pracę. To gwarantuje fachową, jasno przekazaną pomoc.

  Broker ubezpieczeniowy

  ul. Pańska 73, 00-834 Warszawa

  Gwarancje Ubezpeczeniowe  Likwidacja szkód

  ul. Pańska 73, 00-834 Warszawa

  Assistance

  ul. Pańska 73, 00-834 Warszawa


  Ubezpieczenia majątkowe  Ubezpieczenia komunikacyjne