ubezpieczeniA OC

AUTORSKIE PROGRAMY DLA FIRM

Czy koszt twojego ubezpieczeniea odpowiada jakości oferowanej ochrony?​
Ubezpieczenie OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej i OC władz spółki to doskonałe rozwiązanie w przypadku małego, średniego i dużego biznesu. Wspieramy również w wyborze OCP (odpowiedzialność cywilna przewoźnika), czyli ochrony ubezpieczeniowej dedykowanej firmom transportowym. Ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia ochroni Cię przed wysokimi kosztami szkody powstałej u kontrahenta i osób trzecich. Dzięki temu oszczędzasz na kosztach finansowania i unikasz blokady środków w postaci kaucji gwarancyjnych. Koszty gwarancji są zwykle wielokrotnie niższe od innych sposobów finansowania, dlatego firmie łatwiej jest pozyskać duże kontrakty.
Ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą, musi liczyć się z ryzykiem wyrządzenia szkody kontrahentom lub osobom trzecim. Przedsiębiorstwo jest wtedy zobowiązane do usunięcia szkody lub wypłaty odszkodowania, które zrekompensuje stratę poszkodowanemu.
Ubezpieczenie OC władz spółki
Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej władz spółki chroni m.in. członków zarządu, członków rady nadzorczej, prokurentów, głównego księgowego oraz wszystkich pracowników, którzy pełnią funkcje nadzorcze lub zarządcze w spółce – również ich współmałżonków i spadkobierców. Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje roszczenia odszkodowawcze związane z wykonywaną funkcją. Zapewnia także pokrycie kosztów obrony w postępowaniach karnych, karno-skarbowych, administracyjnych oraz cywilnoprawnych.
Ubezpieczenie OCP
Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika jest dobrowolne, ale stało się standardem w branży transportowej. Bardzo często ochrona ubezpieczeniowa oferowana przez powszechnie stosowane polisy jest ograniczona, a nawet fikcyjna. Dlatego rekomendujemy rozwiązania, które w pełni ochronią interesy Twoje i Twoich kontrahentów. Decydując się na nasze wsparcie, masz pewność, że dokładnie przeanalizujemy oferty ubezpieczeniowe, by zapewnić Twojej firmie najlepszą ochronę.
To oznacza, że:

Chcesz wiedzieć więcej na temat ubezpieczeń OC? Skontaktuj się z nami. Przygotujemy ofertę na miarę potrzeb Twojej firmy i Twoich oczekiwań.

  3 miliony złotych – to suma, którą Grupa Profika uzyskała dla klientów w procesie likwidacji szkód zagranicznych w 2019 roku, pomagając w 94 sprawach. Pomysłodawcą i założycielem firmy jest Łukasz Wawrzeńczyk, pasjonat ubezpieczeń. Jak sam mówi ubezpieczenia to dziedzina pełna zawiłości, lecz dobrze dobrana ochrona pozwala zaoszczędzić olbrzymie kwoty. Zespół ekspertów Grupy Profika nie tylko posiada olbrzymią wiedzę, ale także uwielbia swoją pracę. To gwarantuje fachową, jasno przekazaną pomoc.

  Broker ubezpieczeniowy

  ul. Gierdziejewskiego 1, 02-495 Warszawa

  Gwarancje Ubezpieczeniowe  Likwidacja szkód

  Specjalistyczne pojazdy zastępcze  Ubezpieczenia majątkowe  Ubezpieczenia komunikacyjne