ubezpieczeniA NA ŻYCIE

AUTORSKIE PROGRAMY DLA FIRM

Czy koszt twojego ubezpieczeniea odpowiada jakości oferowanej ochrony?​
Negocjujemy grupowe ubezpieczenia na życie dostosowane do poziomu wynagrodzenia pracowników oraz ich indywidualnych oczekiwań, a także sponsorowane przez pracodawcę. Tego typu ubezpieczenia gwarantują realne wsparcie finansowe w sytuacjach losowych pracowników i ich rodzin.
Proponując dodatkowe świadczenia w postaci ubezpieczeń na życie, zwiększasz swoją atrakcyjność jako pracodawca i zyskujesz lojalnych pracowników. Tego typu ubezpieczenia grupowe – dobrowolnie opłacane przez pracownika lub sponsorowane przez pracodawcę, oferujemy firmom, które zatrudniają co najmniej trzech pracowników. Gwarantujemy atrakcyjne warunki grupowych ubezpieczeń na życie, co wiąże się z maksymalnymi korzyściami zarówno dla pracowników jak i pracodawcy.
Dodatkowo zapewniamy:
Twoje korzyści
Wizerunkowe
Proponujesz pracownikom oraz ich rodzinom profity zgodne z aktualnymi trendami rynkowymi.
Finansowe
Otrzymujesz doskonały produkt w dobrej cenie. Negocjujemy z ubezpieczycielami takie warunki umowy, aby zwiększyć zakres oferty lub obniżyć cenę. Niejednokrotnie udawało nam się uzyskać jedno i drugie.
Operacyjne
Otrzymujesz stałe wsparcie działu HR oraz działu zakupów ze strony brokera wyspecjalizowanego w benefitach osobowych.

Chcesz wiedzieć więcej na temat ubezpieczeń na życie? Skontaktuj się z nami. Przygotujemy ofertę na miarę potrzeb Twojej firmy i Twoich oczekiwań.

  3 miliony złotych – to suma, którą Grupa Profika uzyskała dla klientów w procesie likwidacji szkód zagranicznych w 2019 roku, pomagając w 94 sprawach. Pomysłodawcą i założycielem firmy jest Łukasz Wawrzeńczyk, pasjonat ubezpieczeń. Jak sam mówi ubezpieczenia to dziedzina pełna zawiłości, lecz dobrze dobrana ochrona pozwala zaoszczędzić olbrzymie kwoty. Zespół ekspertów Grupy Profika nie tylko posiada olbrzymią wiedzę, ale także uwielbia swoją pracę. To gwarantuje fachową, jasno przekazaną pomoc.

  Broker ubezpieczeniowy

  ul. Gierdziejewskiego 1, 02-495 Warszawa

  Gwarancje Ubezpieczeniowe  Likwidacja szkód

  Specjalistyczne pojazdy zastępcze  Ubezpieczenia majątkowe  Ubezpieczenia komunikacyjne