ubezpieczeniA komunikacyjne

AUTORSKIE PROGRAMY DLA FIRM

Czy koszt twojego ubezpieczeniea odpowiada jakości oferowanej ochrony?​
Wspieramy w wyborze obowiązkowego OC oraz ubezpieczeń dodatkowych: AC, Assistance, KR, NWW.  Zaufaj nam i wybierzesz polisę skrojoną na miarę potrzeb Twojej firmy.
Specjalizujemy się w ubezpieczeniach dla przewoźników drogowych zajmujących się zawodowo przewozem towarów. Gwarantujemy korzystne stawki ubezpieczeniowe i pojazdy zastępcze bez limitu kilometrów. Posiadamy własną wypożyczalnię aut specjalistycznych. W ramach Assistance zapewniamy auta:  ciężarowe, dostawcze i osobowe. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi ubezpieczycielami.
Decydując się na współpracę z nami w tym zakresie, otrzymujesz:
Ubezpieczenie OC komunikacyjne
Ubezpieczenie OC Jest obowiązkowe dla każdego pojazdu. Chroni przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim. Pokrywa koszty zarówno zniszczonego mienia, jak i wyrządzonych szkód osobowych.
Ubezpieczenie AC
Ubezpieczenie AC pokrywa koszty naprawy pojazdu uszkodzonego wskutek wypadków drogowych, działania żywiołów, a także aktów wandalizmu. Zapewnia rekompensatę w przypadku kradzieży pojazdu. Warto zwrócić uwagę na dublowanie się zapisów AC z warunkami Assistance, aby nie płacić dwa razy za to samo.
Ubezpieczenie Assistance
Przydatne jest wtedy, gdy auto ulegnie awarii, także na skutek kolizji lub wypadku. Jeżeli posiadasz ten rodzaj ubezpieczenia, możesz skorzystać z: naprawy auta na miejscu, holowania, transportu dla kierowcy i pasażerów, noclegu, auta zastępczego oraz wielu innych udogodnień.
Ubezpieczenie KR
KR to ubezpieczenie pojazdu od utraty w wyniku kradzieży. W przypadku kradzieży możesz również uzyskać odszkodowanie na zakup nowego auta, czyli uzupełnić braki we flocie.
Ubezpieczenie NNW
NWW to ubezpieczenie dodatkowe od następstw nieszczęśliwych wypadków. Możemy indywidualnie dopasować je do specyfiki posiadanej przez Ciebie floty, aby jak najlepiej chronić Twoich kierowców. Obejmuje trwałe następstwa wypadków kierowcy oraz pasażerów pojazdu

Chcesz wiedzieć więcej na temat ubezpieczeń komunikacyjnych? Skontaktuj się z nami. Przygotujemy ofertę na miarę potrzeb Twojej firmy i Twoich oczekiwań.

  3 miliony złotych – to suma, którą Grupa Profika uzyskała dla klientów w procesie likwidacji szkód zagranicznych w 2019 roku, pomagając w 94 sprawach. Pomysłodawcą i założycielem firmy jest Łukasz Wawrzeńczyk, pasjonat ubezpieczeń. Jak sam mówi ubezpieczenia to dziedzina pełna zawiłości, lecz dobrze dobrana ochrona pozwala zaoszczędzić olbrzymie kwoty. Zespół ekspertów Grupy Profika nie tylko posiada olbrzymią wiedzę, ale także uwielbia swoją pracę. To gwarantuje fachową, jasno przekazaną pomoc.

  Broker ubezpieczeniowy

  ul. Gierdziejewskiego 1, 02-495 Warszawa

  Gwarancje Ubezpieczeniowe  Likwidacja szkód

  Specjalistyczne pojazdy zastępcze  Ubezpieczenia majątkowe  Ubezpieczenia komunikacyjne